wstecz

Dziecięca Akademia Sztuki, zajęcia przedpołudniowe (3-5 lat)

nauczyciel: Zofia Zaczek, Roma Krakowska

„By lepiej rozumieć siebie i świat i dobrze się bawić!”. Dziecięca Akademia Sztuki to przyjazne miejsce dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat, gdy chcemy odkryć i rozwijać talenty malucha, uczyć współpracy z innymi i przygotować do dalszej edukacji. Tworzymy kameralne grupy, gdzie każde dziecko czuje się dostrzeżone i docenione. Podczas różnorodnych zajęć i zabaw czas upływa szybko, co szczególnie ważne jest dla dzieci nieśmiałych. DASz to przestrzeń dla kreatywności, twórczych poszukiwań i wszechstronnego rozwoju osobowości. Temu celowi służą atrakcyjne zajęcia:
- Plastyka – twórcza zabawa rozwijająca wrażliwość, korzystająca z zaskakujących materiałów i scenografii;
- Trening kreatywnego myślenia – rozwija wyobraźnię, fantazję, kształtuje otwartość i pewność siebie;
- Rytmika – rozbudzanie wyobraźni muzycznej, kształtowanie poczucia rytmu, nauka piosenek, tańca w grupie;
- Arteterapia – kształtowanie pozytywnych emocji i wiary we własne możliwości, skuteczne narzędzie redukowania napięcia i lęku;
- Teatr – spontaniczna zabawa rozwijająca język, myślenie, uwagę i koncentrację. Wiersz, bajka lub opowiadanie za pomocą kostiumu, kukiełki, maski lub rekwizytu przenosi dziecko do bajkowego świata fantazji;
- Sport – gry i zabawy ruchowe pozwolą dziecku nabyć ogólną sprawność, zapobiegać wadom postawy, kształtują motorykę, dają możliwość „wyszaleć się”.

Dziecięca Akademia Sztuki pozwoli Twojemu dziecku zdobyć nowe doświadczenie, nauczy samodzielności, współpracy z innymi i pozwoli wierzyć we własne możliwości!

test 143 !!


druga lini